خصوصی قانون اشتغال بیکاری اخبار اجتماعی

خصوصی: قانون اشتغال بیکاری اخبار اجتماعی

پدربزرگم به خوابم آمد و گفت بن نایف را عزل کن! / ولیعهد عربستان

رئیس دانشگاه الامام عربستان شرح تازه‌ای را راجع به علت برکناری ولیعهد سابق عربستان از زبان محمد بن سلمان نقل کرد.  ولیعهد عربستان: پد..

ادامه مطلب

آدرس پل طبیعت در تهران + سیتی پدیا

پل طبیعت، اولین پل صرفا پیاده رو در ایران می باشد که بوستان آب و آتش و پارک جنگلی طالقانی را به یکدیگر متصل می کند. این پل در ۲۱ مهر ماه ۱۳۹۳ مصادف با عید غدیر..

ادامه مطلب

تيتر روزنامه هاي یکشنبه 05 شهریور 1396

مطبوعات امروز تیترهای متنوعی را در صفحه اول خود جای داده اند.  روزنامه | مطبوعات | تیتر امروز روزنامه ها تيتر روزنامه هاي یکشنبه ..

ادامه مطلب

برنامه کامل مرحله سوم جام حذفی فوتبال

با انجام قرعه‌کشی مرحله سوم جام حذفی فوتبال، ۱۶ تیم لیگ برتری و ۱۶ تیم افزایش کرده از دسته‌های پایین‌تر به این مرحله حریفان خود را شناختند.  ..

ادامه مطلب

ترامپ تصمیمش راجع به افغانستان را گرفته است

وزیر دفاع آمریکا امروز (یکشنبه) اظهار کرد، دونالد ترامپ رئیس‌جمهور این کشور بعد از یک فرآیند بررسی «‌به اندازه کافی سخت گیرانه» تصمیم اش را راجع به رو..

ادامه مطلب

به دنبال زیاد کردن سن ازدواج از ۱۳به ۱۵ سال هستیم / طیبه سیاوشی

طیبه سیاوشی، عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، راجع به آمار‌های طلاق مربوط به ازدواج کودکان و آسیب‌های آن گفت: در سال ۹۵ آماری که از طلاق کودکان م..

ادامه مطلب

بعضی صحنه‌های داوری از هواپیما هم معلوم بود/ مجازات شدیم ، برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به تساوی تیمش برابر سیاه جامگان گفت: در این بازی موقعیت‌های زیادی داشتیم که از آن استفاده نکردیم و در آخر هم مجازات ..

ادامه مطلب

تهران سی و ششمین شهر آلوده دنیا است

دبیر انجمن علمی اقتصاد شهری کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه امروزه پایتخت کشور عزیزمان ایران با هشت میلیون نفر جمعیت، بیست و هشتمین کلان‎شهر پرجمعیت دنیا هست، ..

ادامه مطلب

نام این حیوان عجیب و دوست داشتنی چیست؟

به گزارش دیجی کالا، واقعیت این است که شباهت هایی میان پانداهای قرمز و پانداهای بزرگ وجود دارد، منتهی پانداهای قرمز روایت زیستی کاملا متفاوتی دارند که ب..

ادامه مطلب