خصوصی قانون اشتغال بیکاری اخبار اجتماعی

خصوصی: قانون اشتغال بیکاری اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی آمریکا مصمم به شکست برجام است

روزنامه اسپانیایی ‘لا اوپینیون د زامورا’ در مقاله ای به قلم «خواکین راباگو» نوشت: دولت «دونالد ترامپ» در یک اتحاد بی‌ شرمانه با رژیم صهیونیستی و عربستان مصمم به

آمریکا مصمم به شکست برجام است

آمریکا مصمم به شکست برجام است

عبارات مهم : آلمان

روزنامه اسپانیایی ‘لا اوپینیون د زامورا’ در مقاله ای به قلم «خواکین راباگو» نوشت: دولت «دونالد ترامپ» در یک اتحاد بی شرمانه با رژیم صهیونیستی و عربستان مصمم به شکست توافق هسته ای با کشور عزیزمان ایران (برجام) است.

به گزارش ایرنا، لا اوپینیون د زامورا افزود: سلاح ترامپ دلار است که جهت ترساندن شرکت هایی که در آمریکا فعالیت دارند و خواهان دور زدن تحریم های واشنگتن علیه جمهوری اسلامی هستند، بکار می رود.

این روزنامه در ادامه آورده است که «ریچارد گرنل» سفیر غیر دیپلماتیک آمریکا در آلمان به برلین در مورد وسوسه اجازه دادن به کشور عزیزمان ایران جهت خروج 300 میلیون یورو از بانک تجاری اروپایی – ایرانی از آلمان، هشدار داده است.

آمریکا مصمم به شکست برجام است

نشریه اشاره کرد که بانک مذکور، بانکی است که مقر آن در هامبورگ است و به طور رسمی در بوندسبانک ثبت شده است است و همه اسناد مورد نیاز قانونی را نیز دارد.

رسانه مذکور تصریح کرد: ایرانی ها در تلاش جهت جلو زدن از تحریم های اعلام شده است از سوی آمریکا بعد از خروجش از توافق هسته ای با پایتخت کشور عزیزمان ایران هستند و آنها می خواهند این پول را با چمدان از آلمان خارج کنند ولی نیاز به تائید بوندسبانک دارند که همانند دولت «آنگلا مرکل»، تحت فشار شدید واشنگتن است.

روزنامه اسپانیایی ‘لا اوپینیون د زامورا’ در مقاله ای به قلم «خواکین راباگو» نوشت: دولت «دونالد ترامپ» در یک اتحاد بی‌ شرمانه با رژیم صهیونیستی و عربستان مصمم به

در این مقاله آمده است: اگر برلین در نهایت تسلیم و مانع از خروج این پول شود، سخت است که ایرانی ها بخواهند همچنان به توافق هسته ای پایبند باشند، چیزی که موجب پیروزی ترامپ خواهد شد.

لا اوپینیون د زامورا نوشت: آمریکا با اعمال تحریم های اضطراری خود از سوی کشورهای ثالث، می خواهد بانک ها و شرکت های ایرانی را از سیستم های پرداخت الکترونیکی نظیر ویزا یا مسترکارد محروم و این کشور را از نظر اقتصادی خفه کند.

به عقیده این روزنامه، راه حل این اوضاع این است که کشورها و شرکت ها به جای معامله با دلار، هر دفعه زیاد به انجام پرداخت ها و معاملات با یورو بپردازند، لیکن فقط بدهید صورت، مانع از ترساندن مداوم یک کشوری خواهند شد که به طور وحشیانه قصد دارد قوانین و تحریم هایش در سراسر دنیا مورد احترام قرار گیرند.

آمریکا مصمم به شکست برجام است

واژه های کلیدی: آلمان | ایران | توافق | آمریکا | ایرانی | روزنامه | تحریم ها | روزنامه | دونالد ترامپ

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs